• ДЕТАЛЬНО ПРО МОДЕЛЬ
  • МЕДІАГАЛЕРЕЯ

CITROËN C3

У CITROЁN С3 втілені унікальні і оригінальні дизайнерські рішення. Новинка отримала зухвале зовнішнє оформлення з широкими можливостями персоналізації, які дозволяють власнику автомобіля максимально виразити себе: двоколірний варіант забарвлення кузова, вибір різного оформлення для протитуманних фар і дзеркал заднього виду, захисні накладки Airbump®, а також чотири варіанти оформлення інтер'єру. Все це явно виділяє його з потоку звичайних машин. 

НАСИЧЕНІ КОЛЬОРИ

Саме для того щоб ви змогли продемонструвати свою особистість, CITROËN C3 запропонував 36 різноманітних комбінацій зовнішнього вигляду. А саме широкий вибір варіантів забарвлення кузова: ментоловий, білий, темно-сірий, сріблястий, червоний, чорний, помаранчевий і пісочний. Крім того, доступні комбіновані варіанти забарвлення, та варіанти кольорів даху: Onyx Black (чорний), Aden Red (червоний), Opal White (білий).

 

РОЗМІРИ Citroën C3

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Citroën C3 отримав спеціальні налаштування підвіски для оптимального поглинання нерівностей і збереження відмінного відчуття дороги. Але це далеко не все: в Citroën C3 застосований всеосяжний підхід до комфорту, який проявляється у всьому: неймовірно зручних сидіннях, великому панорамному даху, просторому салоні, безлічі відсіків для зберігання речей

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Водія і пасажирів Citroën C3 обов'язково порадує світлий і просторий салон, який справляє враження єднання з захоплюючим зовнішнім світом. І цей настрій відмінно підтримує прозорий панорамний дах, оснащений регульованою шторкою.

ШИРОКІ СИДІННЯ

Салон автомобіля — сучасний, зручний, свіжий — це ваше місце для життя, де панує розслаблена атмосфера й домашній затишок. Широкі комфортні сидіння забезпечують відмінну підтримку, ретельно відібрані матеріали й кольори створюють відчуття простору та привітності. 

CITROËN CONNECTEDCAM: ПЕРСОНАЛЬНА КАМЕРА БЕЗПЕКИ

ConnectedCAM Citroën™ — це інтегрована камера, що новий CITROËN C3 вносить в автомобільний світ першим. Камеру розміщено біля центрального дзеркала заднього огляду, вона записує все, що бачить водій попереду автомобіля. Завдяки простому натисканню на клавішу, ви можете зробити фото або записати відео тривалістю до 1 хвилини, а потім поділитися ним у соціальних мережах, відправити електронною поштою чи просто зберегти на пам’ять.

ЕКОНОМІЧНІ ДВИГУНИ

C3 пропонується на вибір з двома екологічними бензиновими моторами, які подарують задоволення і від їзди, і порадують економією пального.

 ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТО:      ПРАЙС-ЛИСТ 2020   ПРАЙС-ЛИСТ 2019  АВТО В САЛОНІ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:    КАТАЛОГ  АКСЕСУАРІВ   ПРАЙС НА АКСЕСУАРИ   ТЕХ - ХАРАКТЕРИСТИКИ   ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ

ДОПОМОГА ВОДІЮ

  • ДОПОМОГА ПРИ СТАРТІ ВГОРУ

  • КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ*

  • КОНТРОЛЬ У «СЛІПИХ ЗОНАХ»

Коли ви зупинились і знову рушаєте на підйомі, система Hill Start Assist тримає автомобіль нерухомим 2 секунди, щоб дати час перенести ногу з педалі гальма на акселератор і м’яко почати рух.

Переведіть важіль КПП у режим «задній хід» — і автоматично увімкнеться камера заднього огляду й датчики паркування. Ці системи максимально зрозуміло проінформують вас про перешкоди позаду автомобіля, камера виведе чітке кольорове зображення на  дисплей. Додатково передбачені лінії-підказки на зображенні з камери, що допоможуть у маневруванні.

Дуже зручна й корисна система контролю «сліпих зон», що стане у нагоді під час руху на швидкісних дорогах. Вона попереджає водія про перешкоди, що є поруч, однак непомітні в дзеркалах заднього огляду через «сліпі зони». У такому випадку вмикається яскравий світлодіод у відповідному дзеркалі, де є перешкода.