Авторизовані СТО Citroёn пропонують до продажу зимові шини різних брендів: Nokian, Michelin, Goodyear, BFGoodrich, Hankook та ін.

  

Наш склад зимової гуми набагато більше представленого в таблиці. Ми пропонуємо що найменше 10 пропозицій на кожну модель Citroen.

Щоб ознайомитись натисніть кнопку.

C-ELYSEE  C3 R15  С3 R16, C4 CACTUS, C4  BERLINGO  C3 AIRCROSS R16  C3 AIRCROSS R17  C5 AIRCROSS

Асортимент і залишки складу змінюються щодня. Будь ласка, зв'яжіться з нами і ми надамо Вам найактуальнішу інформацію.

Зв'язатися Ви можете через діалогове вікно або за телефонами 056-790-37-66 Відділ запасних частин Аліна, Юрій.

 

Зв'яжіться з нами і ми підберемо для Вас прийнятний варіант.

У вартість включена і ціна за шиномонтаж і балансування.

 

ЗАПИСАТИСЬ НА СЕРВІС  

Переваги подібної пропозиції очевидні: широкий вибір моделей і розмірів шин; грамотна консультація та допомога у виборі потрібної покришки від майстрів сервісу; можливість відразу встановити шини на автомобіль, що збереже час клієнта на пошук шиномонтажу.

Також придбання шин на СТО Citroёn - це відмінний привід провести діагностику, записатися на чергове ТО, заїхати на мийку, уточнити всі питання по автомобілю. Словом, максимально підготувати свій автомобіль до непростих умов експлуатації в зимовий період.

В асортименті пропонуються: шиповані і фрикційні шини, моделі для легкових і комерційних автомобілів, шини різного розміру і цінового рівня. Як бонус - традиційно високу якість обслуговування і якісний шиномонтаж на сучасному обладнанні.

Вибір на будь-який смак і гаманець!