Citroën Financial Services

Преимущества фирменных кредитных программ Citroёn

По сравнению с обычным банковским кредитованием, фирменные кредитные программы на автомобили Citroёn предлагают покупателям множество преимуществ:

– процентная ставка – от 0,01% годовых сроком до 2-х лет

– выбор формы платежей – классический или аннуитет;

– фиксированная или плавающая процентная ставка;

– отсутствие скрытых комиссий и платежей;

– досрочное погашение без штрафных санкций;

– быстрое принятие решения по кредиту, оформление кредита прямо в автосалоне;

– надежные страховые партнеры и пр.

 

Условия фирменных кредитных программ CITROЁN

Условия кредитования Citroёn Financial Services Креди Агриколь Банк
Условия кредитования Citroёn Financial Services KredoBank
Брошюра Citroёn Financial Services
Online заявка на кредит

* – СІТРОЕН ФАЙНЕНШЛ СЕРВІСИС. Кредитний партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційних дилерів Citroёn. ** – Для клієнтів, котрі є СПД мінімальний перший внесок збільшується на 5% від вартості авто. – Для клієнтів – юридичних осіб – мінімальний перший внесок складає 30% від вартості авто на термін до 60 міс. включно. – Для автомобілей, вартістю більше 40 000 дол. США (оплата здійснюється за офіційним курсом НБУ у гривні, встановленого на день сплати), мінімальний перший внесок складає 30%. *** – Під ставкою 0,00% річних мається на увазі можливість отримати кредит під 0,000001% річних у гривні

 

* – СІТРОЕН ФАЙНЕНШЕЛ СЕРВІСИС.. Кредитний партнер ПАТ «КРЕДОБАНК». Ліцензія НБУ №43 від 11.10.2011. За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційних дилерів Citroёn. ** – Під ставкою 0,00% річних мається на увазі можливість отримати кредит під 0,000001% річних у гривні. *** – Змінна відсоткова ставка, починаючи з 37-го місяця кредитування.