ЛІНІЙКА КРОСОВЕРІВ CITROËN

КРОСОВЕРИ CITROËN

Кросовери Citroën підкорюють вас своїм сміливим, спортивним і сучасним дизайном, неперевершеним комфортом, високотехнологічним обладнанням (системи допомоги водієві, мультимедійні сервіси, системи безпеки і т.д.) і відмінним зчепленням з дорогою. Відкрийте для себе лінійку кросоверів Citroën.

КОМПАКТНИЙ SUV CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 AIRCROSS помітно виділяється серед компактних SUV, завдяки потужному і оригінальному дизайну.

Citroën C3 Aircross відчуває себе впевнено як на міських, так і на сільських дорогах. При парковці в місті технологія Park Assist виконає легкі маневри замість водія. Завдяки збільшеному кліренсу, великим колесам, а також технологіями Grip Control і Hill Descent Assist, новий SUV готовий до будь-яких типів місцевості.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SUV CITROËN C5 AIRCROSS

SUV C5 Aircross - це класичний кросовер з великими колесами, впевненим і «м'язистим» дизайном, збільшеним кліренсом. У той же час - це на 100% Citroën, що видно з унікальної індивідуальності: накладки Airbump®, колеса діаметром 720 мм, збільшений дорожній просвіт, рейлінги на даху, широкі можливості персоналізації.

Виступаючи послом програми Citroën Advanced Comfort®, SUV C5 Aircross виділяється як найбільш комфортний і зручний кросовер свого класу, завдяки двом ексклюзивним інноваціям Citroën: підвісці Progressive Hydraulic Cushions® і сидіннями Advanced Comfort.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

ACTIVE SAFETY BRAKE

ACTIVE LANE ASSIST

BLIND SPOT MONITORING

Автоматична система екстреного гальмування в разі виявлення ризику зіткнення. Камера виявляє рухомі і нерухомі перешкоди. За їх наявності та відсутності гальмування система гальмує замість водія. Таким чином, система дозволяє уникати зіткнення на швидкості менше 30 км/год і зменшувати наслідки зіткнення за вишчої швидкості.
Active Lane Assist - система дозволяє виявити ненавмисний перетин суцільної або переривчастою білої лінії дорожньої розмітки без включення сигналу повороту. Звукова і візуальна сигналізація і додаткове зусилля на кермовому колесі особливо ефективні при сонливості водія або випадкової втрати концентрації.
За допомогою камери і датчиків встановлених в передньому та задньому бампері, дозволяє спостерігати за "мертвими" зонами під час поїздки і надає інформацію про наявність іншого автомобіля в правій або лівій "мертвої" зоні. Для цього використовується світловий сигнал який з'являється в одному з зовнішніх дзеркал заднього виду і додаткове зусилля на рульовому колесі.