Нові двигуни і трансмісії для CITROЁN, PEUGEOT з вигодою до 70%
20.06.22

Нові двигуни і трансмісії для CITROЁN, PEUGEOT з вигодою до 70%


• Перелік вузлів і агрегатів, доступних за спеціальними вигідними цінами, включає в себе: бензинові та дизельні двигуни, коробки передач, деталі ходової частини, тд. 

• Дана пропозиція діє на постійній основі в усіх дилерських центрах CITROЁN, PEUGEOT. 

 

 

Багато автолюбителів за довгі роки настільки звикають до своїх автомобілів, що вважають їх чимось більшим, ніж просто засобом пересування. Однак час і кілометри невблаганні: через багато років і сотні тисяч кілометрів українських доріг, навіть найбільш надійні моделі CITROЁN, PEUGEOT можуть зажадати капітальних ремонтів різних великих вузлів і агрегатів. Часом в деяких випадках автомобілісти вдаються до так званого способу «агрегатного ремонту»: змінюють проблемний вузол на аналогічний контрактний. Але тепер концерн Stellantis може запропонувати унікальний варіант: заміна великих вузлів в зборі на повністю нові, за ціною (а то і дешевше) контрактних!

 

Адже на багато оригінальних вузлів і агрегатів ціни знижені більш, ніж в два рази. Кращим прикладом можуть бути популярні двигуни, які встановлювалися на різні моделі CITROЁN, PEUGEOT: бензиновий двигун 1,6 л TU5JP4 - доступний по ціні 68 565 грн., Що на 70% вигідніше минулої стандартної ціни; турбодизель 2,2 л PUMA 22DT - доступний за ціною 72 774 грн., що на 68% вигідніше минулого стандартної ціни.

 

Крім двигунів в зборі, також аналогічні пропозиції діють на інші оригінальні вузли та агрегати. Наприклад, з вигодою від 20 до 70% можна придбати коробки передач (різних типів для різних моделей), а також елементи підвіски автомобіля. Таким чином, власники CITROЁN, PEUGEOT можуть не тільки повернути колишню спритність своїх автомобілів, але також відновити той ретельно вивірений баланс комфорту і керованості, якими так славляться моделі двох відомих французьких Брендів.

 

Звертайтеся до офіційних дилерів і в авторизовані сервісні центри CITROЁN, PEUGEOT, замовляйте і купуйте нові оригінальні агрегати в зборі - щоб, в результаті, подарувати «другу молодість» своєму улюбленому автомобілю!

 

Перечень узлов и агрегатов, доступных по специальным выгодным ценам, включает: бензиновые и дизельные двигатели, коробки передач, детали ходовой
части, тд.

 

Данное предложение действует на постоянной основе во всех дилерских центрах CITROЁN, PEUGEOT.

 

Многие автолюбители за долгие годы настолько привыкают к своим автомобилям, что считают их чем-то большим, чем просто средством передвижения. Однако время и километры неумолимы: много лет спустя и сотни тысяч километров украинских дорог, даже наиболее надежные модели CITROЁN, PEUGEOT могут потребовать капитальных ремонтов различных крупных узлов и агрегатов. Иногда в некоторых случаях автомобилисты прибегают к так называемому способу «агрегатного ремонта»: меняют проблемный узел на аналогичный контрактный. Но теперь концерн Stellantis может предложить уникальный вариант: замена больших узлов в сборе на совершенно новые, по цене (а то и подешевле)
контрактных!

 

Ведь на много оригинальных узлов и агрегатов цены снижены более чем в два раза. Лучшим примером могут быть популярные двигатели, которые устанавливались на разные модели CITROЁN, PEUGEOT: бензиновый двигатель 1,6 л TU5JP4 – доступен по цене 68 565 грн., что на 70% выгоднее прошлой стандартной цены; турбодизель 2,2 л PUMA 22DT - доступен по цене 72 774 грн., что на 68% выгоднее прошлой стандартной цены.

 

Кроме двигателей в сборе, аналогичные предложения действуют на другие оригинальные узлы и агрегаты. К примеру, с выгодой от 20 до 70% можно приобрести коробки передач (различных типов для разных моделей), а также элементы подвески автомобиля. Таким образом, владельцы CITROЁN, PEUGEOT могут не только вернуть былую прыть своих автомобилей, но также восстановить тот тщательно выверенный баланс комфорта и управляемости, которыми так славятся модели двух известных французских Брендов.

 

Обращайтесь к официальным дилерам и в авторизованные сервисные центры CITROЁN, PEUGEOT, заказывайте и покупайте новые оригинальные агрегаты в сборе – чтобы в результате подарить «вторую молодость» своему любимому автомобилю!