ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ
14.06.21

ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ


Шановні клієнти, ми пропонуємо Вам провести обслуговування системи кондиціонування Вашого автомобіля за спеціальною ціною:

CITROEN - 936 ГРН.

PEUGEOT -936 ГРН.

(за винятком витратних матеріалів)

Переваги для Вас:


1. Свіже і чисте повітря в салоні Вашого автомобіля;
2. Cутьеве економія коштів.

 

 
Сервісна кампанія включає:

 

• Діагностику системи кондиціонування.
• Антибактеріальну обробку випарника кондиціонера.
• Заміну фільтра салону.
• Перевірку на герметичність системи кондиціонування.
• Перевірку забруднення радіатора.
 

 

Чому це потрібно робити? Кондиціонер через якийсь певний термін експлуатації може почати виробляти неприємний запах. Наукові дослідження показали, що неякісно обслугований кондиціонер може стати джерелом хвороботворних бактерій. PEUGEOT-CITROEN рекомендують дезінфікувати і проводити антибактеріальну обробку кондиціонера не менше 1 разу на рік.
При виконанні сервісної кампанія «Обслуговування системи кондиціонування» на витратні матеріали та запасні частини діє знижка 
15%.
 

Деталі сервісної кампанії Ви можете дізнатися у майстра-приймальника по тел.

056-790-37-67 

067-637-20-44 

 

12 .05.2021 – 30.06.2021

   

"Ціна вказана станом на 6 травня 2021 року. Спеціальна попозиція діє до 30.06.2021 року в офіційному дилерському центрі ТОВ «СІНГЛ АВТО». Спеціальна ціна означає зниження вартості по відношенню до стандартної ціни на 15%. Ціна, зазначена для перегляду, може відрізнятися від кінцевої ціни. За більш детальною інформацією про кінцеву ціну товару звертайтеся в офіційний дилерський центр ТОВ «СІНГЛ АВТО». Пропозиція не є публічною пропозицією. ТОВ «СІНГЛ АВТО» залишає за собою право змінювати визначену ціну без попереднього інформування».