ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ В ОФІЦІЙНИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРАХ CITROËN та PEUGEOT
01.04.21

ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ В ОФІЦІЙНИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРАХ CITROËN та PEUGEOT


З 01 квітня до 31 травня в мережі авторизованих сервісних центрів CITROËN та PEUGEOT в Україні проходить акція, яка допоможе власникам французьких авто вигідно підготуватися до літа після складних дорожніх умов експлуатації в зимовий період.

 

Правильне обслуговування транспортного засобу - важлива умова безпеки на дорогах. З настанням тепла необхідно не тільки замінити шини, але і провести діагностику автомобіля та дрібний ремонт. Саме тому водіям, при зверненні в авторизовані сервісні центри CITROËN та PEUGEOT, пропонується знижка у розмірі 20% на запасні частини підвіски та гальмівної системи. Це саме ті деталі, які найчастіше доводиться міняти після водіння по обледенілих дорогах або тривалого зимового простою. Знижка також розповсюджується на роботи із заміни зазначених елементів.

 

Таким чином, в період акції водії зможуть суттєво заощадити свій бюджет як при плановому, так і при терміновому обслуговуванні.

 

Звертаємо вашу увагу, що авторизовані сервісні центри CITROËN та PEUGEOT в Україні використовують тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали, які значно підвищують безпеку і комфорт водіння.