Готуємося до негоди - з вигодою -15%
12.02.21

Готуємося до негоди - з вигодою -15%


  CITROEN Центр Дніпро пропонує запчастини підвіски і гальмівної системи, а також роботи по їх установці - з вигодою -15% від стандартної ціни (знижка на запчастини до 15%, знижка на роботи- 15%). Пропозиція діє в період з 12 лютого до 27 лютого 2021р.

 

 

  Вигода експлуатації автомобіля вимірюється не тільки економічністю у витраті палива, але також і безліччю інших чинників - в основному, пов’язаних з сервісним обслуговуванням. І CITROEN Центр Дніпро робить все, щоб утримання та експлуатація автомобілів CITROЁN та PEUGEOT були максимально вигідними для їх власників.

 

  Ще одним з таких прикладів є кампанія по заміні деталей ходової частини з істотною вигодою для клієнта. Так, в період з 12 лютого до 27 лютого власники автомобілів CITROЁN та PEUGEOT можуть замінити деталі підвіски і гальмівної системи з вигодою до 15% відносно стандартних цін.    Причому спеціальні умови діють як на запчастини, так і на роботи по їх заміні. Зауважимо, що дана пропозиція вже фактично стала регулярною. 

 

  Вибирайте оригінальні запчастини та професійний сервіс, не економте гроші на свою безпеку - краще економте гроші зі спеціальними сервісними кампаніями від CITROEN Центр Дніпро!

 

  Спеціальна пропозиція діє з 13.02.2021 р по 27.02.2021 р. Під вигодою мається на увазі різниця між звичайною ціною та спеціальною. Для отримання інформації про остаточну ціну, зверніться в ТОВ «Сінгл Авто». Не є публічною офертою. Компанія ТОВ «Сінгл Авто» залишає за собою право на зміну зазначеної ціни і / або пропозиції без попереднього повідомлення.