З 01 жовтня до 30 листопада в мережі авторизованих сервісних центрів PEUGEOT в Україні проходить акція, яка допоможе власникам автомобілів PEUGEOT вигідно підготуватися до складних дорожніх умов експлуатації в зимовий період.

Правильне обслуговування транспортного засобу - важлива умова безпеки на дорогах. З настанням холодів необхідно не тільки замінити шини, але і провести діагностику автомобіля та дрібний ремонт. Саме тому водіям, при зверненні в авторизовані сервісні центри PEUGEOT, пропонується знижка у розмірі 20% на запасні частини підвіски та гальмівної системи. Це саме ті деталі, які впливають на безпеку та комфорт водіння, особливо в зимовий період. Знижка також розповсюджується на роботи по заміні зазначених елементів.

Таким чином, в період акції водії зможуть суттєво заощадити свій бюджет як при плановому, так і при терміновому обслуговуванні.

Звертаємо вашу увагу, що авторизовані сервісні центри PEUGEOT в Україні використовують оригінальні запасні частини і витратні матеріали, які значно підвищують безпеку і комфорт водіння.

ЗАПИСАТИСЬ НА СЕРВІС PEUGEOT