• ДЕТАЛЬНО ПРО МОДЕЛЬ
  • МЕДІАГАЛЕРЕЯ

 

 

Ціна на авто в наявності

Від 952 200 грн

або придбати від 3 400 грн./місяць
в кредит*

Розрахунок кредиту

ОГЛЯД CITROËN SPACETOURER

ДИЗАЙН

ДВА ВАРІАНТИ ДОВЖИНИ

Завдяки новій модульній платформі CITROËN SpaceTourer пропонує вам два варіанти довжини на вибір: L2 (4,94 м) та L3 (5,3 м). У будь-якій варіації автомобіль легко перевозить до 9 пасажирів, пропонуючи їм багато зручних поличок для дрібниць і корисні технологічні переваги.

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

ВСЬОГО 1,90 М У ВИСОТУ

Більше не потрібно протискуватися! Citroën SpaceTourer заїде навіть на низькі підземні парковки. Завдяки оптимальним габаритам SpaceTourer (довжина до 5,30 м, ширина 1,92 м, висота 1,90 м) в поєднанні з електрогідравлічним рульовим керуванням (діаметр розвороту близько 12 м, радіус розвороту близько 6 м), новинка показує себе дуже гнучкою і маневреною. Citroën SpaceTourer - автомобіль, який ідеально відповідає вимогам бізнесу або сім'ї в сучасному мегаполісі.

ЦЕЙ АВТО МОЖНА ПРИДБАТИ В КРЕДИТ

Від 952 200 грн

0,01% річниХ ДО 36 МіСЯЦіВ
Порівняно зі звичайним банківським кредитуванням, фірмові кредитні програми на автомобілі Citroёn пропонують покупцям безліч переваг.

КОМФОРТ ТА ЗАТИШОК

Citroën SpaceTourer дарує відчуття поваги й професіоналізму, він пропонує вам і вашим пасажирам високий рівень комфорту. Додайте високий рівень звукоізоляції і природну збалансованість підвіски на будь-яких шляхах — і врешті-решт ви отримаєте рецепт ідеально-розслабленої подорожі.

ПРИ ПОКУПЦІ АВТО ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ЗИМОВУ РЕЗИНУ 

 

Пропозиція діє на залишки зимових шин. Вартість шиномонтажу та балансування 1,20 грн. Тільки до 31.03.2021. 

 

Відвідати віртуальний автосалон

 

КОРИСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Citroën SpaceTourer пропонує багатий вибір функцій і технологій, які роблять життя простіше: зсувні бічні двері з електроприводом і безконтактне відкриття дверей по руху ногою, проекційний head-up дисплей, система дублювання екрану смартфона Mirror Screen, система моніторингу сліпих зон дзеркал, система розпізнавання дорожніх знаків і багато іншого.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

НАВІГАЦІЯ CONNECT NAV

Передбачено навігаційну систему CITROËN Nav, встановлено покращену камеру заднього огляду — вигляд «з висоти пташиного польоту» й огляд на 180°, функція автоматичного збільшення зображення під час наближення до дрібних перешкод позаду автомобіля.

ФУНКЦІЯ MIRROR SCREEN

Покращена функція Mirror Screen також пропонує зручне керування вашими улюбленими додатками зі смартфону — вона працює з технологіями Apple CarPlay®, MirrorLink®, Android Auto.е вашего автомобиля. Система Mirror Screen работает с Apple CarPlayTM и MirrorLink®. 

ПРОЕКЦІЙНИЙ HEAD-UP ДІСПЛЕЙ

Citroën розробив висувною head-up дисплей, який дозволяє проектувати важливу інформацію про поїздку в вигляді кольорових знаків і покажчиків на висувний дисплей якраз на лінії погляду водія. Без винятків - ваш погляд не відволікається від дороги!

ДОСТУП HANDS-FREE

Активне життя часто підкидає ситуації, де «бракує рук» у прямому сенсі цих слів. Однак автоматичні зсувні двері з технологією «ВІЛЬНІ РУКИ» допоможуть вам! Щоб відкрити зсувні бічні двері, достатньо лише провести ногою під рогом заднього бампера; аналогічно ви можете закрити двері й замкнути автомобіль. Це практичне, геніальне, унікальне, просте рішення — як і світогляд CITROËN загалом.

 

ДВИГУНИ: ПОТУЖНІСТЬ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Для автомобіля CITROËN SPACETOURER пропонуються двигуни серії HDi. Ці дизельні мотори мають прекрасні показники потужності, споживають небагато пального, вирізняються низьким рівнем викидів оксиду азоту (NOx) й вуглекислого газу (СО2). У парі з двигунами працюють удосконалені багатошвидкісні 6-ступеневі трансмісії (механічна або автоматична), що також сприяє зниженню витрат пального з одночасним покращенням динамічних властивостей автомобіля.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТО:     ПРАЙС-ЛИСТ  ПРАЙС-ЛИСТ 2020  АВТО В САЛОНІ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:  КАТАЛОГ АКСЕСУАРІВ  ПРАЙС НА АКСЕСУАРИ  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ  ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ

БЕЗПЕКА ПАСАЖИРІВ

  • Адаптивний круїз-контроль

  • Технологія контролю «сліпих зон»

  • Система розпізнавання знаків

  • Система активного автоматичного гальмування

допомагає CITROËN SPACETOURER налаштовувати швидкість відповідно до автомобіля попереду й зберігати необхідну дистанцію. Ця система може сповільнювати автомобіль до 20 км/год, а потім знову прискорювати його до попередньо визначеної швидкості — це дуже зручно на завантажених дорогах.

Технологія контролю «сліпих зон» дзеркал заднього огляду дає змогу попередити водія про автомобілі чи мотоцикли, що їдуть поруч, але непомітні в дзеркалах заднього огляду через їхні «сліпі зони». У такому разі вмикається яскравий світлодіод у відповідному дзеркалі (праве або ліве), де є перешкода.

Система розпізнавання знаків обмеження швидкості використовує передню камеру автомобіля (розміщена у верхній частині лобового скла) і надає водієві рекомендацію про обмеження швидкості. Водій може прийняти підказку системи і встановити ліміт швидкості на круїз-контролі.

Система активного автоматичного гальмування вперше для Марки зустрічається саме на CITROËN SPACETOURER. Ця система використовує передню камеру (розміщена у верхній частині лобового скла) та радар, щоб розпізнати потенційно небезпечні для зіткнення об’єкти — у разі появи таких автоматично спрацьовують гальма автомобіля. Ця система допомагає уникнути зіткнення або значно знизити наслідки й пошкодження автомобіля після зіткнення.