• ДЕТАЛЬНО ПРО МОДЕЛЬ
  • МЕДІАГАЛЕРЕЯ

 

 

Ціна на авто в наявності

Від 1 181 700 грн

або придбати від 3 520 грн./місяць
в кредит*

Розрахунок кредиту

ДИЗАЙН

ДВА ВАРІАНТИ ДОВЖИНИ

Завдяки новій модульній платформі CITROËN SpaceTourer пропонує вам два варіанти довжини на вибір: L2 (4,94 м) та L3 (5,3 м). У будь-якій варіації автомобіль легко перевозить до 9 пасажирів, пропонуючи їм багато зручних поличок для дрібниць і корисні технологічні переваги.

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

ВСЬОГО 1,90 М У ВИСОТУ

Більше не потрібно протискуватися! Citroën SpaceTourer заїде навіть на низькі підземні парковки. Завдяки оптимальним габаритам SpaceTourer (довжина до 5,30 м, ширина 1,92 м, висота 1,90 м) в поєднанні з електрогідравлічним рульовим керуванням (діаметр розвороту близько 12 м, радіус розвороту близько 6 м), новинка показує себе дуже гнучкою і маневреною. Citroën SpaceTourer - автомобіль, який ідеально відповідає вимогам бізнесу або сім'ї в сучасному мегаполісі.

ЦЕЙ АВТО МОЖНА ПРИДБАТИ В КРЕДИТ

Від 1 181 700 грн

0,01% річниХ ДО 84 МіСЯЦіВ
Порівняно зі звичайним банківським кредитуванням, фірмові кредитні програми на автомобілі Citroёn пропонують покупцям безліч переваг.

КОМФОРТ ТА ЗАТИШОК

Citroën SpaceTourer дарує відчуття поваги й професіоналізму, він пропонує вам і вашим пасажирам високий рівень комфорту. Додайте високий рівень звукоізоляції і природну збалансованість підвіски на будь-яких шляхах — і врешті-решт ви отримаєте рецепт ідеально-розслабленої подорожі.

КОРИСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Citroën SpaceTourer пропонує багатий вибір функцій і технологій, які роблять життя простіше: зсувні бічні двері з електроприводом і безконтактне відкриття дверей по руху ногою, проекційний head-up дисплей, система дублювання екрану смартфона Mirror Screen, система моніторингу сліпих зон дзеркал, система розпізнавання дорожніх знаків і багато іншого.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

НАВІГАЦІЯ CONNECT NAV

Передбачено навігаційну систему CITROËN Nav, встановлено покращену камеру заднього огляду — вигляд «з висоти пташиного польоту» й огляд на 180°, функція автоматичного збільшення зображення під час наближення до дрібних перешкод позаду автомобіля.

ФУНКЦІЯ MIRROR SCREEN

Покращена функція Mirror Screen також пропонує зручне керування вашими улюбленими додатками зі смартфону — вона працює з технологіями Apple CarPlay®, MirrorLink®, Android Auto.е вашего автомобиля. Система Mirror Screen работает с Apple CarPlayTM и MirrorLink®. 

ПРОЕКЦІЙНИЙ HEAD-UP ДІСПЛЕЙ

Citroën розробив висувною head-up дисплей, який дозволяє проектувати важливу інформацію про поїздку в вигляді кольорових знаків і покажчиків на висувний дисплей якраз на лінії погляду водія. Без винятків - ваш погляд не відволікається від дороги!

ДОСТУП HANDS-FREE

Активне життя часто підкидає ситуації, де «бракує рук» у прямому сенсі цих слів. Однак автоматичні зсувні двері з технологією «ВІЛЬНІ РУКИ» допоможуть вам! Щоб відкрити зсувні бічні двері, достатньо лише провести ногою під рогом заднього бампера; аналогічно ви можете закрити двері й замкнути автомобіль. Це практичне, геніальне, унікальне, просте рішення — як і світогляд CITROËN загалом.

 

ДВИГУНИ: ПОТУЖНІСТЬ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Для автомобіля CITROËN SPACETOURER пропонуються двигуни серії HDi. Ці дизельні мотори мають прекрасні показники потужності, споживають небагато пального, вирізняються низьким рівнем викидів оксиду азоту (NOx) й вуглекислого газу (СО2). У парі з двигунами працюють удосконалені багатошвидкісні 6-ступеневі трансмісії (механічна або автоматична), що також сприяє зниженню витрат пального з одночасним покращенням динамічних властивостей автомобіля.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТО:     ПРАЙС-ЛИСТ   АВТО В САЛОНІ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:  КАТАЛОГ АКСЕСУАРІВ  ПРАЙС НА АКСЕСУАРИ  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ  ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ

БЕЗПЕКА ПАСАЖИРІВ

  • Адаптивний круїз-контроль

  • Технологія контролю «сліпих зон»

  • Система розпізнавання знаків

  • Система активного автоматичного гальмування

допомагає CITROËN SPACETOURER налаштовувати швидкість відповідно до автомобіля попереду й зберігати необхідну дистанцію. Ця система може сповільнювати автомобіль до 20 км/год, а потім знову прискорювати його до попередньо визначеної швидкості — це дуже зручно на завантажених дорогах.

Технологія контролю «сліпих зон» дзеркал заднього огляду дає змогу попередити водія про автомобілі чи мотоцикли, що їдуть поруч, але непомітні в дзеркалах заднього огляду через їхні «сліпі зони». У такому разі вмикається яскравий світлодіод у відповідному дзеркалі (праве або ліве), де є перешкода.

Система розпізнавання знаків обмеження швидкості використовує передню камеру автомобіля (розміщена у верхній частині лобового скла) і надає водієві рекомендацію про обмеження швидкості. Водій може прийняти підказку системи і встановити ліміт швидкості на круїз-контролі.

Система активного автоматичного гальмування вперше для Марки зустрічається саме на CITROËN SPACETOURER. Ця система використовує передню камеру (розміщена у верхній частині лобового скла) та радар, щоб розпізнати потенційно небезпечні для зіткнення об’єкти — у разі появи таких автоматично спрацьовують гальма автомобіля. Ця система допомагає уникнути зіткнення або значно знизити наслідки й пошкодження автомобіля після зіткнення.