Програми на покупку автомобіля Citroеn.

 • Партнер Credit Agricole

 • Партнер KREDOBANK

 • Партнер ОЩАД БАНК

 • Кредит на Citroën

 • Огляд

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ПО ПРОГРАМІ CITROЁN FINANCIAL SERVICES*

МЕТОД ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ПРОЦЕНТІВ:
- щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частками, проценти нараховуються на залишок заборгованості за кредитом.
ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ:
- можливе вже з першого місяця від моменту отримання кредиту, без комісії.
ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ:
- страхування КАСКО у партнера програми (можливо включити у тіло кредиту при передплаті за автомобіль від 20% вартості автомобіля);
- страхування цивільної відповідальності у партнера програми;
- страхування життя позичальника – 1,99% від суми кредиту (разовий платіж, можливо включити у тіло кредиту).
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:
- комісія за операції в Державному реєстрі – одноразово 750 грн;
- страхування КАСКО;
- страхування цивільної відповідальності;
- страхування життя та здоров’я позичальника.

 

Зв'язатися з кредитним менеджером  

 

* - СІТРОЕН ФАЙНЕНШЛ СЕРВІСИС. Кредитний партнер АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційних дилерів Citroёn. ** - Для клієнтів, котрі є СПД мінімальний перший внесок збільшується на 5% від вартості авто. - Для автомобілів, вартістю більше 40 000 дол. США (оплата здійснюється за офіційним курсом НБУ у гривні, встановленого на день сплати), мінімальний перший внесок для фізичної особи – 30%, для ФОП – 35%. *** - Ви можете отримати «Авто в кредит під 0,01%» на наступних умовах: максимальний строк – 36 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн., відсоткова ставка – 0.01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – від 1,99% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 25,46 % річних (розрахована виходячи із строку кредитування 12 місяці по процентній ставці 0,01%, аннуітетний графік погашення, страхування КАСКО – 6%, страхування життя – 1,99% від суми кредиту, разова комісія за видачу кредиту – 1,99% від суми кредиту, вартість авто – 800 000 грн) до 25,88 % річних (розрахована виходячи із строку кредитування 36 місяці по процентній ставці 0,01%, аннуітетний графік погашення, страхування КАСКО – 6%, страхування життя – 2,99% від суми кредиту, разова комісія за видачу кредиту – 2,99% від суми кредиту, вартість авто – 800 000 грн). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credi3t-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ KREDOBANK

СПОСОБИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ПРОЦЕНТІВ: 
- щомісячно платежі за кредитом розраховуються рівними платежами (ануїтет).

ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ: 
- можливе вже з першого місяця від моменту отримання без штрафних санкцій.
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ: 
- Страхування КАСКО у партнера програми платіж за 1-й рік можливо включити в суму кредита за умови, що загальна сума кредиту не перевищує 90% загальної вартості авто.
- Страхування цивільної відповідальності у партнера програми.
- Нотаріальне посвідчення договору застави – відповідно до тарифів нотаріуса у вашому регіоні.

 

Зв'язатися з кредитним менеджером  

 

*- ПРОДУКТ «Kredo PCU», РОЗРОБЛЕНИЙ СПІЛЬНО ТОВ «ПЕЖО СІТРОЕН УКРАЇНА» та АТ «КРЕДОБАНК». За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційних дилерів Citroёn. - Ви можете отримати автомобіль в кредит на наступних умовах: максимальний строк – 84 місяці, максимальна сума – 4 000 000,00 грн., відсоткова ставка – від 0,001% річних (при строку кредитування на термін 12 місяців та першому внеску від 40% до 24 місяців та першому внеску від 60%) за методом “факт/360” (фактична кількість днів у місяці, але умовно в році 360 (триста шістдесят) днів))), комісія за видачу кредиту – 1,99% від суми кредиту, ануїтетна схема погашення кредиту. Орієнтовна реальна процентна ставка становить від 28,16% річних (при строку кредитування до 12 місяців, першому внеску 10% і сумі кредиту – 900000грн.) - до 55,9% річних (при строку кредитування до 48 місяців, першому внеску 60% і сумі кредиту – 400000грн.). Про детальні умови кредитування Ви можете дізнатися за телефоном 0-800-500-850 (дзвінки в межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні) . Кредитує АТ «КРЕДОБАНК»: Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 року, запис №96 від 31 березня 1992 року в Державному реєстрі банків. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. ** - Змінна відсоткова ставка, починаючи з 37-го місяця кредитування. - Значення Змінюваної Процентної Ставки залишається на попередньому рівні, у випадку, якщо визначене на Дату Перегляду Ставки значення Змінюваної Процентної Ставки змінилось менш ніж на один процентний пункт (+/-1%). При перегляді значення Змінюваної процентної Ставки для другого Періоду Дії Ставки, дане обмеження не застосовується. - Максимальна зміна значення Змінюваної Процентної Ставки, протягом року кредитування, не може перевищити 5% (п’ять процентних пункти) від значення Змінюваної Процентної Ставки діючої на перший календарний день року кредитування, при цьому рік кредитування визначається як кожні 12 (дванадцять) місяців починаючи з Дати Зміни Ставки на другий Період Дії Ставки.

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ОЩАД БАНК

СПОСОБИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ПРОЦЕНТІВ: 
- щомісячно платежі за кредитом розраховуються рівними частинами або ануїтетними платежами.

ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ: 
- можливе вже з першого місяця від моменту отримання без штрафних санкцій.
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ: 
- Страхування КАСКО у партнера програми;
- Страхування цивільної відповідальності у партнера програми;
- За переказ коштів на рахунок автосалону: 750 грн., за відкриття рахунку: 100 грн.

 

Зв'язатися з кредитним менеджером  

 

*- ПРОДУКТ «Партнерська програма PCU», розроблений спільно ТОВ «ПЕЖО СІТРОЕН УКРАЇНА» та АТ «ОЩАДБАНК». За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційних дилерів Citroёn.
- Ви можете отримати автомобіль в кредит на наступних умовах: максимальний строк – 84 місяці, максимальна сума – 10 000 000,00 грн., відсоткова ставка – від 0,01% річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту- від 0%, комісія за операції в Державному реєстрі – 150 грн, комісія за перерахунок коштів 750 грн, комісія за відкриття рахунку 100 грн, схема погашення кредиту: ануїтет, стандарт. Реальна процентна ставка становить від 15,88 % річних (розрахована виходячи із строку кредитування 12 місяців, початкового внеску - 10% вартості автомобіля, процентної ставки – 3,99% річних, графіку погашення - ануїтет, страхування КАСКО – 6%, разової комісії за видачу кредиту – 1,25% від суми кредиту, вартості автомобіля – 800 000 грн) до 42,46% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 84 місяці, початкового внеску - 70% вартості автомобіля, процентної ставки - 0,01% річних, графіку погашення - ануїтет, страхування КАСКО – 6%, разової комісії за видачу кредиту – 0,00% від суми кредиту, вартості автомобіля – 800 000 грн). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредитує АТ «ОЩАДБАНК»: Ліцензія НБУ №148 від 05.10.2011 р., внесено до Державного реєстру банків 31.12.1991 р. за № 4. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті https://www.oschadbank.ua або за телефоном: 0800210800.

ПЕРЕВАГИ ФІРМОВИХ КРЕДИТНИХ ПРОГРАМ CITROЁN

Порівняно зі звичайним банківським кредитуванням, фірмові кредитні програми на автомобілі Citroёn пропонують покупцям безліч переваг:

 • - процентна ставка - від 0,01%* річних терміном до 3-х років;
 • - вибір форми платежів - класичний або ануїтет;
 • - фіксована або плаваюча процентна ставка (в залежності від банку-партнера);
 • - відсутність прихованих комісій і платежів;
 • - дострокове погашення без штрафних санкцій;
 • - можливість включення в суму кредиту вартості страховки КАСКО;
 • - швидке прийняття рішення по кредиту, оформлення кредиту прямо в автосалоні;
 • - надійні страхові партнери та ін.

УМОВИ ФІРМОВИХ КРЕДИТНИХ ПРОГРАМ CITROЁN

Програма CITROЁN FINANCIAL SERVICES

Ознайомтеся з кредитними умовами банку Credit Agricole

Партнер Credit Agricole

Ознайомтеся з кредитними умовами банку KREDOBANK

Партнер KREDOBANK

Ознайомтеся з кредитними умовами банку ОЩАД БАНК

Партнер ОЩАД БАНК

Зв'язатися з кредитним менеджером  

 

КРЕДИТНІ ПРОГРАМИ CITROЁN

Фірмові кредитні програми CITROЁN доступні з мінімальним авансом від 10% строком до 7 років. На сьогоднішній день ці умови фінансування є одними з кращих на ринку. Процедура оформлення кредиту проста і оперативна.

Дізнайтеся більше про кредитні програми на покупку автомобіля Citroеn.