• ДЕТАЛЬНО ПРО МОДЕЛЬ
  • МЕДІАГАЛЕРЕЯ

 

 

Ціна на авто в наявності

Від 920 400 грн

або придбати від 2 925 грн./місяць
в кредит*

Розрахунок кредиту

ЗНАЙОМТЕСЬ З НОВИМ JUMPY ПО ВІДЕО

Це нове покоління Jumpy має архітектуру, оптимізовану, щоб бути ще більш зручним, комфортним та безпечним. Вона включає в себе новітні покоління технологій допомоги і двигунів, що робить його ідеальним партнером для щоденних завдань.
Доступний в 2-х довжинах, він поставляється з додатковими вільними розсувними дверцятами.

• До 1400 кг корисного навантаження
• До 6,6 м3 корисного об'єму
• До 4 м корисної довжини
• між колісними арками шириною 1,25 м

 

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

 

ЦЕЙ АВТО МОЖНА ПРИДБАТИ В КРЕДИТ

Від 920 400 грн

0,01% річниХ ДО 84 МіСЯЦіВ
Порівняно зі звичайним банківським кредитуванням, фірмові кредитні програми на автомобілі Citroёn пропонують покупцям безліч переваг.

ПРАКТИЧНА АРХІТЕКТУРА

Ефективна архітектура Citroën Jumpy призначена для адаптації до всіх ваших потреб, функціональна, практична і ергономічна.
Він може перевозити до 1400 кг корисного навантаження, 6,6 м3 в об'ємі, з робочою довжиною 4 м, і може витягти до 2,5 тонн причепа. Його модульна конструкція також має два базисні значення колеса (2,92 м і 3,27 м) і два задні навіси (0,80 м і 1,15 м), об'єднані для 2 різних довжин.

ДОВЖИНИ КУЗОВА

1.9 M: ДОСТУП НА БУДЬ-ЯКИЙ ПАРКІНГ

Citroën Jumpy доступний у 2 довжинах: L2 (4,95 м) та L3 (5,30 м).
L2 і L3 також можуть нести корисне навантаження до 1400 кг.
Для всіх ситуацій! Завдяки своїй висоті, обмеженій 1,94 м на всіх версіях, Citroën Jumpy може легко заїхати на будь-які автостоянки, які зазвичай важко доступні для транспортних засобів цього типу.
Більше не потрібно двічі паркувати і ризикувати штрафами, тепер можна дістатися до підземного паркінгу або парковок торгівельних центрів.

Як щоденний партнер, Citroën Jumpy пропонує версії, адаптовані до потреб різних видів діяльності, на будівельних майданчиках, на дорогах і в місті. Ви самі вибираєте той, який найкраще відповідає вашим потребам.

WORKER

DRIVER

Доступна версія в розмірах L2 і L3 для професіоналів, що транспортують обладнання та людей в різних місцевостях:
- 3 місця спереду та MODUWORK*
- Grip Control, піднята підвіска (+ 20мм) і захисна пластина під двигуном для більшої тяги
- Корисний об'єм збільшено на 1400 кг для більшої зручності

*для фургонів
Версія доступна в форматі L2 і L3, спеціально розроблений для компаній та їх співробітників, які здіснюють тривалі переїзди та чисельні поставки в міських і позаміських районах.
на 7-дюймовій сенсорній панелі для кращого комфорту
задній парктронік, що складаються зовнішні дзеркала заднього виду для легкого маневрування

MODUWORK

Завдяки бічному пасажирському сидінню, що складається та забезпечує плоску підлогу, в кабіні звільняється додатковий об'єм завантаження. Захисна сітка збоку від сидіння водія збільшує корисну довжину завантаження на 1,16 м (до 4 м для L3). Завдяки багатофункціональній кабіні Moduwork салон Citroën Jumpy легко перетворюється на справжній мобільний офіс, необхідно лише опустити центральний підлокітник і він перетвориться на столик з горизонтальною нековзкою поверхнею, на якому надійно триматиметься планшет або ноутбук. Крім того в якості аксесуара можна придбати тримач для смартфонів і планшетів.

 

CITROËN JUMPY COMBI

Citroën Jumpy Combi ідеально підходить для транспортних перевезень. Він вміщує у розмірі L3 - до 9 осіб на борту та багаж.

Як і у вантажній версії в дизайні Citroën Jumpy Combi втілений досвід Марки в дизайні легкових автомобілів та тенденції зі світу SUV. Новинка отримала сучасний впевнений та надійний зовнішній вигляд. Його характер одночасно енергійний та розважливий.
Короткий горизонтальний капот підсвічують широкі фари, розташовані високо, забезпечуючи Citroën Jumpy впевнені позиції на дорозі.

ДО 9 ПАСАЖИРІВ НА БОРТУ

Надійний та функціональний, Citroën Jumpy Combi пропонує різноманітні конфігурації. Всі задні сидіння можуть бути видалені, щоб отримати обсяг до 6 м3 у розмірі L3. Для полегшення доступу до 3-го ряду, сидіння 2-го ряду можуть бути складені простим жестом, значною мірою звільняючи прохід.

Citroën Jumpy також означає розслаблене, легке та безпечне керування автомобілем. Крім корисних щоденних функцій, Citroën Jumpy також пропонує технології для полегшення ваших подорожей.

 

GRIP CONTROL

Це вдосконалена система контролю тяги забезпечує оптимальне зчеплення передніх коліс з поверхнею дороги в залежності від типу місцевості і покриття. Система Grip Control може поєднуватися з пакетом «Worksite Pack» (збільшена вантажопідйомність, кліренс +20 мм, захист картера двигуна), щоб забезпечити Citroën Jumpy максимальну прохідність в складних умовах: на робочих і будівельних майданчиках, ґрунтових дорогах, тощо.

MIRROR SCREEN

Любите слухати музику зі смартфона? А може потрібно прокласти маршрут? Тепер зробити це просто завдяки функції Mirror Screen! Сумісні програми вашого смартфона можуть відображатися на сенсорному 7-дюймовому екрані в салоні автомобіля (при роботі з сумісним телефоном). Функція Mirror Screen також сумісна з технологіями Apple CarPlay ™ і MirrorLink®. Зручно, чи не так?

ЕФЕКТИВНІСТЬ: ПОТУЖНІ МОТОРИ

 

Потужні дизельні мотори Citroën Jumpy відрізняються низькими витратами пального. Для версії L1 витрати пального у змішаному циклі складуть лише:

  • - для дизельного двигуна HDi 90 BVM - від 5,9 л/100 км
  • - для дизельного двигуна HDi 150 BVM6 - від 5,9 л/100 км

 ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТО:      ПРАЙС-ЛИСТ 2022  ПРАЙС-ЛИСТ 2021 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:   ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Каталог переобладнаних автомобілів

  • Пасажирський L3H1

  • Фургон L2H1

  • Фургон L3H1

  • Повнопривідні фургони 4x4 Dangel

  • Медична допомога «L2»